test

1.5% za rok 2022

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

w imieniu z Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych zapraszam Państwa do udziału w projekcie „PITax.pl dla OPP”, co zapewnia m.in. możliwość skorzystania ze Strony docelowej OPP.

 

Strona docelowa to spersonalizowana strona WWW organizacji, na którą trafia podatnik/darczyńca po kliknięciu w baner, przycisk lub link. Znajdują się na niej kluczowe informacje zachęcające do przekazania 1,5% podatku na rzecz danej OPP (informacje rejestrowe, cele, misja itp.), a także aplikacja do rozliczeń PIT oraz formularze PIT do druku ze stałym nr. KRS.

 

Ponadto każda z organizacji biorących udział w „PITax.pl dla OPP” korzysta z następujących udogodnień w ramach kampanii 1,5% podatku dochodowego dla OPP:

 

– aplikacja do rozliczeń PIT (online, PWA, Windows),
– zwrot podatku i dodatkowe darowizny dla OPP, 
– obsługa subkont,
– indywidualna prezentacja  w Katalogu OPP,
– interaktywne banery,
– raporty przychodu z 1,5% i darowizn.

 

Udział w projekcie „PITax.pl dla OPP” wiąże się  z minimalnym obciążeniem finansowym. Opłata zależy od wysokości kwoty 1% otrzymanej przez organizację w poprzednim rozliczeniu podatkowym i wynosi od 2 zł na rok.

 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami projektu na naszej stronie. Zapraszam także do kontaktu telefonicznego i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy wsparcia technicznego.

 

Pozdrawiam,
Ireneusz Poniatowski
Koordynator projektu „PITax.pl dla OPP”

 

 

 

Strona projektu